اطلاعاتی درباره فیش پرینتر Thermal printer

اطلاعاتی درباره فیش پرینتر Thermal printer

 

فیش پرینتر چیست ؟ 

 

فیش پرینتر در هر فروشگاه یزرگی یکی از مهم ترین قطعات محسوب می شود و کاربرد بسیار بالایی دارد و لازم به ذکر است که فیش پرینتر، یکی از زیر مجموعه های پرینتر است ولی فقط وظیفه چاپ فیش ها را بر عهده دارد که خود به خودی خود کار بسیار مهمی به حساب می آید، بدون شک شما تا الان چندین بار فیش پرینتر های مختلفی را در فروشگاه های مختلفی مشاهده کرده اید اگر کسب و کار شما به شیوه ای است که نیاز به چاپ فاکتور دارین احتمالا نیاز به خرید یک فیش پرینتر مناسب و با کیفیت دارید .

 

جهت مشاهده تمامی پرینتر های فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

 

جهت مشاهده تمامی اسکنر های فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

مدل های مختلف فیش پرینتر : 

 

فیش پرینتر های حرارتی و سوزنی دو نوع متفاوت فیش پرینتر هستند که امروز قصد داریم تا در این مقاله به شما توضیح هایی درباره آنها بدهیم .

 

جهت کسب اطلاعات درباره شرکت اچ پی کلیک نمایید 

 

فیش پرینتر حرارتی : فیش پرینتر حرارتی دارای یک قطعه به اسم هد حرارتی است که به تولید گرما تولید می کند، با حرکت هد حرکتی این دستگاه، هد حرارتی قسمت های مختلفی از کاغذ مخصوص را گرم می کند و در نقطه های گرم شده حروف مورد نظر آشکار می شوند، در این نوع فیش پرینتر جوهر پرینتر بسیار محدود است و حروف مشخص شده با گرم کردن کاغذ، بر روی کاغذ نمایان می شود ولی لازم به ذکر است که مقدار زمانی که این حروف ها بر روی کاغذ می ماند بسیار کم است پس بنابراین بدون شک برای کسانی که می خواهند اسناد اداری یا مدارک مهم از این قبیل چاپ کنند این نوع از پرینتر به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود .

 

فیش پرینتر سوزنی : در فیش پرینتر های سوزنی، هد هایی وجود دارد که جهت اینکه روی کاغذ مخصوص خود عبارت های مورد نظر را چاپ کند با هد سوزنی خود به کاغذ وارد می کند و لازم به ذکر است که این نوع از فیش پرینتر از فیش پرینتر های حرارتی ضعیف تر است .

 

جهت کسب اطلاعات درباره شرکت اپسون کلیک نمایید 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات درباره شرکت کانن کلیک نمایید 

 

باید به چه نکاتی در هنگام خرید فیش پرینتر توجه کرد ؟

 

اول از همه نیاز است که طبق نیاز های خود فیش پرینتر مورد نظر خود را انتخاب کنید، عوامل متعددی وجود دارد که مشخص می کند که فیش پرینتر مناسب استفاده برای شما کدام است مثل : کیفیت چاپ، پورت اتصال، سرعت چاپ و .... که شما به هنگام خرید فیش پرینتر مورد نظر خود باید به آنها توجه کنید و شما می توانید که تمامی مشخص های فیش پرینتر های مختلف را در فروشگاه آرکا آنلاین مشاهده نمایید و در صورت یافتن فیش پرینتر مناسب خود با قیمت خوب و شرایط مناسب خریداری نمایید .

 

 

 جهت مشاهده تمامی فیش پرینتر های فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید

 

 

 

meva TP۱۰۰۰

 

 

Bixolon SLP-TX۴۰۰

 

 

 

 

Bixolon SRP-F۳۱۲

نظرات

حاصل جمع : Captcha