اطلاعاتی درباره شرکت دیپ کول ( Deep cool )

اطلاعاتی درباره شرکت دیپ کول ( Deep cool )

 

 

 

 شرکت دیپ کول توسط چه کسی، در کجا و در چه سالی تاسیس شد؟؟  شرکت Deep Cool چه کالا هایی تولید می کند ؟؟ و....

 

پاسخ به سوالات شما

 

شرکت دیپ کول در سال 1996 و در چین تاسیس شد، کارخانه شرکت دیپ کول در شنژن چین ولی دفتر مرکزی شرکت دیپ کول در پکن چین واقع شده است، خوبه که بدونید دامنه محصولات خنک کننده شرکت دیپ کول بسیار گسترده است و محصولات خنک کننده شرکت دیپ کول عبارتند است خنک کننده Cpu، خنک کننده سرور، خنک کننده هارد دیسک و ... شرکت دیپ کول برای عده زیادی از کاربران از جمله گرافیست ها، طراحان وب، گیمر ها و .... محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند، همین طور که می دانید دمای بالای قطعات کامپیوتری باعث فرسایش قطعات می شود ولی از آنجایی که شرکت Deep cool در زمینه تولید انواع خنک کننده ها بسیار خبره است کاربران مختلف می توانند با خرید خنک کننده های Deep cool با خیالی راحت با سیستم خود همراه با دمای متعادل کار کنند .

 

جهت خرید محصولات Deep Cool کلیک نمایید 

 

 

 همه چیز درباره شرکت دیپ کول آرکا آنلاین

 

 

جهت مشاهده تمام خنک کننده های Cpu فروشگاه آرکا آنلاین مشاهده نمایید 

 

 

درسته که کیبورد و ماوس تولید شده توسط برند Deep cool مثل قطعات خنک کننده این شرکت از معروفیت بالایی برخوردار نیستند ولی باید بدونید که کیبورد و ماوس هایی که برند دیپ کول می سازد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و علاوه بر این با ظاهر زیبایی که کیبورد و ماوس گیمینگ این شرکت دارد هر گیمری را به خود جذب می کند علاوه بر ظاهر زیبا کیبورد و ماوس های گیمینگ Deepcool از عملکرد و سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند، بر خلاف کیبورد و موس های کمپانی Deep Cool که شاید کمتر کسی آنها را بشناسد پاور های کمپانی دیپ کول همانند تجهیزات خنک کننده شرکت Deep Cool از معروفیت بسیار بالایی برخوردارند، پاور های این شرکت دارای گواهینامه های زیادی در زمینه مصرف انرژی هستند، همچنین قطعات به کار رفته در این پاور ها ساخت کشور ژاپن هستند که خود دلیلی دیگر درباره با کیفیت بودن این پاور ها هستند .

 

 همه چیز درباره شرکت دیپ کول آرکا آنلاین

 

 

جهت مشاهده پایه های خنک کننده و کول پد فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید

 

 

خب شاید برای شما این سوال پیش آمده باشه که چرا با وجود این همه شرکت های تولید وسایل خنک کننده و .. ما باید Deep Cool را انتخاب کنیم؟؟ خب باید بگم که این سوال چند تا جواب مختلف و قانع کننده دارد مثل اینکه محصولات تولیدی توسط برند Deep Cool با محیط زیست سازگار است، محصولات این شرکت از حالت حرفه ای برخوردار است، علاوه بر تمام اینها محصولات شرکت Deep Cool بسیار نو آورانه و خلاقانه است و همینطور که پیش تر اشاره شد تمامی محصولات تولید شده توسط این کمپانی چه گیمینگ و چه عادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بودند، این شرکت کالا های زیادی از جمله سیستم های خنک کننده، ماوس، ماوس پد، کیبورد، نور های RGB، کیس های کامپیوتر، پاور و ..... تولید می کند و لازم به ذکر است که شما می توانید به راحتی با قیمت عالی و شرایط خارق العاده محصولات دیپ کول را از فروشگاه آرکا آنلاین خریداری نمایید .

 

 

 

 

 

 

جهت مشاهده پایه خنک کننده Deepcool های فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

 

DEEP COOL N80 RGB 

 

 

 

 

       

DEEP COOL X6 

  

 

 

 

DEEP COOL N9

 

 

 

 

 جهت مشاهده پاور Deepcool های فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

DEEP COOL DQ850 

         

 

جهت مشاهده فن CPU های Deepcool فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

 

 

         

DEEP COOL GAMAXX AIR COOLER    

 

 

                       

DEEP COOL ICE EDGE 

 

 

خدایا شکرت 

نظرات

حاصل جمع : Captcha