همه چیز درباره شرکت وسترن دیجیتال ( Western Digital )

همه چیز درباره شرکت وسترن دیجیتال ( Western Digital )

 

 

 

 

شرکت وسترن دیجیتال در چه سالی و توسط چه کسی تاسیس شد، این شرکت تمرکز خود را بر روی تولید چه کالا هایی گذاشته است ؟؟ و .....

 

پاسخ به سوالات شما 

 

شرکت وسترن دیجیتال در سال 1973 در 23 آپریل توسط آلوین فیلیپس تاسیس شد، لازم به ذکر است که شرکت وسترن دیجیتال در اوایل کار خود به اسم جنرال دیجیتال شناحته می شد، شرکت وسترن دیجیتال در سه کشور تایلند، کووالالامپور و مالزی دارای کارخانه است و بزرگترین کارخانه شرکت وسترن دیجیتال در کشور تایلند هستش، ولی جالبه که بدونید که شرکت وسترن دیجیتال اصالتا یک شرکت آمریکایی است و دفتر مرکزی اش در ایالت کالیفرنیا است .

 

 

جهت مشاهده تمامی هارد های اکسترنال فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

وسترن دیجیتال

 

در ابتدا کمپانی Western Digital چیپ های ماشین حساب تولید می کرد ولی چندی بعد و در سال 1980 این شرکت تمرکز خود را بر روی کالا هایی از جمله سی پی یو و هارد های مختلف کرد، ولی امروزه این شرکت بیشتر در زمینه تولیدات انواع هارد از جمله: ( اس اس دی، اینترنال و اکسترنال ) فعالیت می کند .

 

 

جهت مشاهده تمامی هارد های اینترنال فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

 

وسترن دیجیتال

 

ولی بعد از تمام اینها و کسب کلی سود از طریق فروش لوازم مختلف از جمله سی پی یو و هارد های مختلف در اوایل دهه 1990 این شرکت به مشکلات مالی زیادی برخورد که شرکت وسترن دیجیتال را وادار به توافق با شرکت IBM کرد و به همین سبب کمپانی وسترن دیجیتال توانست تا از فناوری های شرکت IBM استفاده کند و باید گفته شود که بدون شک این توافقات به نفع شرکت Western Digital تمام شد زیرا به سبب این همکاری شرکت وسترن دیجیتال در اوایل سال 2000 موفق شد تا دوباره جای خود را بین پرفروش ترین محصولات باز کند .

 

 

جهت بررسی تمام محصولات Western Digital کلیک کنید 

 

 

 

وسترن دیجیتال

 

کمپانی Western Digital در آن زمان اول با عرضه هارد 36 گیگابایتی خود به اسم WD360GD و سپس با عرضه هارد دیگری که نسخه بهتر شده و تصحیح شده نسخه پیشین خود بود به اسم WD740GD و با حجم 74 گیگابایت توانست تا موفقیت های جدیدی کسب کند و در سال 2005 برای اولین بار برند وسترن دیجیتال موفق به تولید هارد سروری شد که 150 گیگابایت حجم داشت و ضمانت 5 ساله داشت که موفق شد برای یک بار دیگر اعتماد کاربران زیادی را به خود جذب کند .

 

 

جهت مشاهده تمامی هارد های SSD فروشگاه آرکا آنلاین کلیک نمایید 

 

 

وسترن دیجیتال

 

شما می توانید به راحتی محصولات شرکت وسترن دیجیتال را از فروشگاه آرکا آنلاین خریداری نمایید .

نظرات

حاصل جمع : Captcha